5 pomysłów na prezent na walentynki dla niego

5 pomysłów na prezent na walentynki dla niego

Do walentynek zostało trochę ponad dwa tygodnie. To dobry czas, aby zaplanować prezent na walentynki. Część osób szukało już informacji na ten temat, dlatego dziś o pomysłach na prezent na walentynki dla niego. Jeśli zastanawiacie się, jak je spędzić, odsyłam Was do posta sprzed roku. Poniżej zaś znajdziecie listę inspiracji. Część można kupić stacjonarnie, inne online. Dwa tygodnie to wystarczający czas, aby przesyłka do nas dotarła.

1. Zestaw do pielęgnacji brody lub twarzy

Pomysł na prezent dla brodacza, to może być zestaw pielęgnacyjny. Panowie, którzy noszą brodę, na pewno będą zadowoleni z takiej niespodzianki. Może to być balsam do brody, wosk do kręcenia wąsów, szczotka czy grzebień do czesania brody. Jeśli mieszkacie w większym mieście, to kupicie takie produkty stacjonarnie. Jeśli nie macie takiej możliwości, to w Internecie nie zabraknie Wam sklepów. Jeśli Wasz luby nie nosi brody, możecie kupić zestaw kosmetyków do twarzy dedykowany dla mężczyzn. Pianka do golenia, żel do mycia twarzy i krem, to zestaw dobry dla tych, którzy dbają o siebie.

Zdjęcie ze sklepu arbersupply.pl

2. Słuchawki

Dziś rzadko widać ludzi bez słuchawkach w uszach. Dlatego jednym z pomysłów mogą być właśnie one. Jeśli macie w domu gracza, raczej będzie zadowolony z takiego sprzętu. Zatem możemy kupić słuchawki do słuchania muzyki, a mogą to być dedykowane do gry. Przewodowe czy bezprzewodowe – wybór mamy całkiem spory.

Zdjęcie ze sklepu x-kom.pl

3. Gra komputerowa lub planszowa

Będąc w temacie sprzętu i gier, pewną radość możemy sprawić kupując swojej drugiej połówce grę. Możemy postawić na planszówkę, jeśli je lubi albo na grę komputerową bądź na konsolę. Graczom gier nigdy mało więc jeśli słyszałyście, że Wasza miłość opowiada o nowym tytule, myślę, że może się mocno zdziwić Waszym prezentem.

Zdjęcie z ceneo.pl

4. Gokarty

Temat dotyczy osób, które mieszkają w dużym mieście bądź mogą do niego pojechać, ponieważ większość torów kartingowych jest właśnie przy nich zlokalizowanych. Niezależnie od wieku i preferencji, większość panów chętnie wybierze się na gokarty. Jeśli w dodatku w auta wskoczycie razem i będziecie bić rekordy, może to być fajny pomysł na spędzenie walentynek.

Zdjęcie z nowe-miasto.eu

5. Bielizna dla… nas samych

Jako że są to walentynki, to nie jednemu sprawimy radość, kiedy kupimy ładną bieliznę dla siebie samej. Wiele mężczyzn ma problem, aby kupować tego typu produkty, bo rzadko pewni są rozmiaru, a bielizny w sklepie nie oddamy. Dlatego jeśli chcemy sprawić przyjemność tego rodzaju, możemy ułatwić im tę sprawę i po prostu ich wyręczyć. Część o tym mówi, a część myśli zostawia dla siebie. Walentynki, to całkiem dobry moment na taką niespodziankę.

Zdjęcie ze sklepu pl.intimissimi.com

To zaledwie 5 inspiracji na prezent dla niego, ale myślę, że na ich podstawie możecie wpaść na pomysł, jaką niespodziankę sprawić na walentynki. Wszystko zależy od upodobań naszej drugiej połówki. Jednego ucieszy gra, a drugiego dobry obiad w zaciszu domowym bądź w ulubionej restauracji. Myślę, że warto pamiętać o takich dniach, bo to też dobry moment, aby na chwilę w życiu zwolnić i skupić się na sobie i związku.

Related Posts