Współpraca

„Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz, a Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: No to patrz!” (autor nieznany)

Chętnie podejmę rozmowę na temat współpracy. Nie określam tej jednej idealnej formy. Jest ich wiele i na pewno wspólnie znajdziemy tę najlepszą dla nas. Jestem nowym bloggerem, jednak bardzo ambitnym, zgłębiającym tajniki blogowania, SEO, fotografowania, manicure hybrydowego, mody i wielu innych więc myślę, że odnajdziemy obopólną korzyść.

Blog poświęcony jest tematyce lifestylowej. Zarówno na nim, jak i na kanałach pomocniczych, poruszam tematy kulinarne, modowo-urodowe, podróżnicze i fotograficzne. Jeśli działasz w jednej z nich lub jesteś nimi zainteresowany, odezwij się!

Chętnie ugotuję coś wspólnie lub stworzę razem jakiś projekt. Zrobię Ci paznokcie w zamian za nauczenie mnie czegoś.

Jeśli jesteś firmą i widzisz potencjał, z chęcią porozmawiam na temat współpracy. Dużo gotuję, więc jeśli chcesz na stałe zagościć w moich składnikach i być wymieniany z nazwy albo udostępniać mi sprzęty do testowania – pisz, chętnie wdam się w dyskusję!

Lubię się dobrze ubrać i pewnie czuć we własnym ciele. Wierzę w powiedzenie, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. Jeżeli prowadzisz sklep i chciałbyś pokazać swój produkt szerszemu gronu – odezwij się, a na pewno znajdziemy dobre rozwiązanie dla obu stron.

O kondycję skóry dbam jak o ubiór. Maluję się, jak również robię peelingi i nakładam maseczki oraz kremy. Jeśli jesteś przedstawicielem firmy kosmetycznej i szukasz młodej pasjonatki, która przetestuje Twoje produkty – odezwij się, bo dobrze trafiłeś.

Robię manicure hybrydowy. Wiele więc nie trzeba mówić. Jeśli interesuje Cię reklama w świecie manikiurzystek dyplomowanych i tych „po domowemu”, to e-mail do mnie znajdziesz niżej.

Studiowałam Komunikację Wizerunkową, ze spec. Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię się rozwijać, a ta strona jest właśnie po to, aby iść do przodu. Będzie mi miło, jeśli zechcesz dodać wiatru moim skrzydeł!

Pozdrawiam
Madame Malonka
kontakt@madame-malonka.pl